IDEB 2012

IDEB 2012

Spoločnosť RCTT s.r.o. sa tento rok zúčastnila ako vystavovateľ na Medzinárodnom veľtrhu obrannej techniky, ktorý sa konal 2–4. mája v priestoroch Incheby v Bratislave. Tento veľtrh je dôležitým fórom, kde môžu slovenskí i zahraniční výrobcovia a obchodníci predstaviť svoje projekty a programy, pochváliť sa úspechmi a osloviť potenciálnych klientov.


Počas štvrtého ročníka medzinárodného veľtrhu obrannej techniky IDEB bratislavskú Inchebu zaplavila vojenská technika a vybavenie pre plnenie špeciálnych úloh súvisiacich s obranou a národnou bezpečnosťou. Na ploche 30 000 m² sa predstavilo 221 vystavovateľov z 24 krajín sveta. Slávnostné otvorenie za účasti prezidenta SR a zástupcov vlády spestrili ukážky vojenských činností vo vzduchu i na zemi. Veľtrh vo svojom 4. ročníku priniesol približne 30 noviniek a zaujal nielen odborníkov, ale i širokú verejnosť.

Súčasťou veľtrhu bol aj náš prezentačný stánok s ukážkami techniky systému Tetrapol. Na Vaše otázky ohľadom siete Sitno Vám odpovedali naši skúsení pracovníci.

Viac informácií ohľadom veľtrhu IDEB nájdete na domovskej stránke IDEB.
 
Galéria:

    

Vaše meno:

E-mail:

Telefón:

Heslo:

Heslo ešte raz:

Mám záujem o zasielanie newsletterov:

Zabudli ste svoje heslo? Zadajte svoj registračný e-mail a my Vám obratom pošleme nové.

E-mail: