TPM 900

Vozidlový terminál TETRAPOL TPM900


Ergonomický a výkonný


TPM900 je vozidlový terminál navrhnutý pre bezpečnú hlasovú a dátovú komunikáciu v rôznych typoch vozidiel. Je možné ho použiť aj v kancelárii v stolovej konfigurácii.
Je ideálny pre profesionálnych užívateľov rádiovej siete, ktorí vyžadujú ergonomický a výkonný terminál pre každodenné použitie.
TPM900 sa skladá z robustnej rádiovej jednotky, ktorá je vhodná pre vozidlá, motocykle a pevné konfigurácie. K nej sa pripája ovládací panel TM-CU.

Pre vozidlové a kancelárske použitie je TPM900 vybavený samostatným, užívateľsky príjemným ovládacím panelom TM-CU s farebným displejom, klávesnicou a inštalačnou sadou.
Ako alternatíva je k dispozícii robustný a kompaktný motocyklový ovládací panel.
Farebný displej s vysokým rozlíšením a svetelným senzorom, ktorý automaticky reguluje podsvietenie displeja, poskytuje dokonca i v premenlivých svetelných podmienkach jasný a čistý obraz. TM-CU ponúka aj užívateľsky príjemnú klávesnicu a menu s množstvom ilustrovaných ikon.

Užívateľské rozhranie TPM900 sa dokáže prispôsobiť rôznym potrebám používateľa. Praktické klávesové skratky sa dajú naprogramovať na najčastejšie využívané funkcie. Používateľ už nemusí chodiť do hlavného menu, aby napríklad odoslal alebo prečítal správu, alebo aby odoslal svoju GPS pozíciu. Namiesto toho jednoducho stlačí klávesovú skratku. Okrem toho môže byť užívateľské rozhranie nastavené na zobrazovanie názvu organizácie alebo úvodnej obrazovky.


Na stiahnutie:

Leták TM-CU

Leták TPM900
  

Galéria:

Vaše meno:

E-mail:

Telefón:

Heslo:

Heslo ešte raz:

Mám záujem o zasielanie newsletterov:

Zabudli ste svoje heslo? Zadajte svoj registračný e-mail a my Vám obratom pošleme nové.

E-mail: