Ľahké dispečerské pracovisko - LDP 5

Ľahké Dispečerské Pracovisko (LDP) je zariadenie určené pre rádiokomunikačnú sieť TETRAPOL. Softvér spolupracuje so serverom CC API a je schopný pracovať na operačnom systéme Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10. Pracovisko rozširuje bežné parametre Tetrapol terminálov s využitím štandardného osobného počítača.

Aplikácia môže byť prevádzkovaná na lokálnom alebo vzdialenom PC.


 
Hardvér

LDP hardvér pozostáva z audio prepojovača 1RS1200 obsahujúceho rozhranie s funkciou prepájania, z audio konzoly 1AC1200 s audio príslušenstvom a osobného počítača.
                            
Audio Prepojovač 1RS1200

Srdcom LDP je audio prepojovač 1RS1200 s funkciou prepájania hlasu a rozhraním vonkajších liniek. Audio prepojovač je kompaktná, na stenu montovateľná kovová skrinka, v ktorej môže byť umiestnený jeden linkovo alebo rádiovo pripojený Tetrapol transceiver. Vo vnútri audio prepojovača je možné jednoduchým spôsobom Tetrapol transceiver vymeniť za druhý. Úrovne všetkých audio signálov sa dajú nastaviť podľa požiadaviek užívateľa.

Hlavná charakteristika:
možnosť pripojiť až 3 audio konzoly
možnosť vybrať si zo 4 typov Tetrapol vysielačov
2 audio výstupy pre PC a externé nahrávacie zariadenie
1 audio vstup pre PC
1 sériový komunikačný port pre PC
1 dátový výstup pre externé nahrávacie zariadenie
3 vstupy pre PTT


Audio Konzola 1AC1200 - lokálne pripojenie

Audio konzola je kovová skrinka so šikmým predným panelom. Na prednom paneli sa nachádza mikrofón s husacím krkom, reproduktor, mikrotelefón a indikátory ako aj PTT (Push to Talk) tlačidlo a ovládač hlasitosti. Konzola je pripravená na uloženie do pracovného stola podľa požiadaviek klienta. Na komunikáciu môže operátor využiť mikrofón s husacím krkom, mikrotelefón alebo externú náhlavnú sadu. Používanie mikrotelefónu je indikované LED diódou. Ostatné LED diódy slúžia pre signalizáciu PTT tlačidla, napätia a reproduktoru. Na 1RS1200 prepojovač. môžu byť naraz napojené až tri 1AC1200 konzoly. Ak jedna z konzol aktivuje PTT tlačidlo, ostatné sú dočasne zablokované. Dĺžka kábla k audio prepojovaču je až do 15 metrov. Použitie externého zdroja umožňuje predĺžiť vzdialenosť až na 100 metrov.
Stolový mikrofón s USB pripojením - vzdialené pripojenie

Externý stolový všesmerový mikrofón s aktívnym potláčaním hluku. Po pripojení k počítaču sa správa ako externá zvuková karta. Obsahuje vstavané odolné PTT tlačidlo a LED diódu signalizujúcu vysielanie.Softvér
 

Aplikácia umožňuje dispečerovi prehľadne a rýchlo spravovať všetky druhy hlasovej aj dátovej prevádzky v rámci siete Sitno. Pre jednoduchšiu obsluhu sú jednotlivé funkcie tematicky rozdelené do okien.       
V hlavnom okne sú k dispozícií všetky dôležité ovládacie prvky pre dohľad nad prevádzkou a rýchlu zmenu aktívnej komunikácie. Dispečer má okamžitý prístup k zoznamu posledných komunikácií a dátových správ (SMS, KTČ...), ktoré boli v aktuálny deň vykonané. Ak nie sú dátové služby využívané, je možné ich zobrazenie v hlavnom okne cez konfiguráciu vypnúť. Vľavo sa nachádza obrázkového menu pre rýchly prístup k ostatným funkciám, ako napríklad tlačidlá na uskotočnenie individuálneho hovoru, tačidlá na vstup do hovorovej skupiny alebo scanu, alebo konfigurácia.
                                          
 Na stiahnutie:

Leták na Ľahké Dispečerské Pracovisko (LDP)Vaše meno:

E-mail:

Telefón:

Heslo:

Heslo ešte raz:

Mám záujem o zasielanie newsletterov:

Zabudli ste svoje heslo? Zadajte svoj registračný e-mail a my Vám obratom pošleme nové.

E-mail: